Haber

Büyükçekmece’de eşine tokat attı; etraftaki insanlar

BÜYÜKÇEKMECE’de eşine tokat attığı iddia edilen kişiye çevredekiler saldırdı, bu sırada başka bir kişi yerden kaldırım taşı fırlattı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, geçtiğimiz Perşembe günü 10 Mayıs Mahallesi’nde meydana geldi. Tezlere göre karı koca arasında sokak ortasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında adı öğrenilemeyen şahıs, eşine tokat attı. Olayı gören çevredeki gençler, eşine tokat atan şahsı tekme ve tokatlarken, bir kişi de yerden kaldırım taşını fırlattı. Bu sırada kocasının darp edildiğini gören bayan, çevredekilerin arasına girerek onları ayırmaya çalıştı. Bir süre sonra vurulan kişi yere yığılırken, zanlılar olay yerinden kaçtı.

Kavgayı ayırmaya çalışan Duran Uzun, “Dükkanda oturuyordum, bir ses geldi. Küçük çocuklar birine saldırdı. ‘Ne oldu’ dedim, ‘Eşini dövdü’ dediler. .

ESENYURT’TA ÇOCUKLU KADIN BÖYLE TOKATLANDI

Esenyurt’ta bir alışveriş merkezinde bebek arabasıyla yürüyen çift tartışmaya başladı. Tartışma devam ederken, sona eren kişi yanındaki bayana tokat attı. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

– İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu